O firmie

Łączymy nowocześność z długoletnią tradycją

os

Początki NAP

Niezależna Agencja Prasowa powstała w 1989 roku. Została założona przez grupę niezależnych dziennikarzy. Na początku NAP miał być polską agencją Reuters. Współpracowało z nami wielu specjalistów w tym dziennikarzy z Radia Wolna Europa.

Szybko jednak dostrzegliśmy niszę na rynku – PR. Dzięki bardzo dobrym kontaktom z mediami zostaliśmy pierwszą agencją PR-ową w Polsce.

Nasze wysokiej jakości działania zostały docenione już w 1991 roku, kiedy to jako pierwsi podpisaliśmy umowę z międzynarodową korporacją – Philip Morris International. W kolejnych latach prowadziliśmy kampanie dla wielu firm międzynarodowych. Obecnie prowadzimy działania w branżach takich jak: finanse i bankowość, IT, farmacja,  FMCG czy specjalistyczny pion rolnictwa.

Posiadając ugruntowaną pozycję na rynku postanowiliśmy dostosować ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań Klientów. Rozszerzyliśmy zakres usług, wprowadzając wsparcie rekrutacyjne i prawne. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możemy po dziś dzień zapewniać kompleksową obsługę naszych Klientów, od zatrudniania najlepszych Kandydatów na rynku pracy, poprzez tworzenie strategii  biznesowej  i PR-owej aż po  najwyższej jakości opiekę prawną.

businessman hand drawing business strategy as concept

Czym się zajmujemy

Zdobywając zaufanie naszych Klientów tworzymy strategie działań i komunikacji a także dostarczamy najlepszych Kandydatów na rynku pracy w danej branży. Tworzymy możliwość kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i dostosowujemy ofertę  w taki sposób aby najefektywniej spełniała ich potrzeby w danym momencie rozwoju. To z myślą o Klientach NAP oferuje  wsparcie rekrutacyjne, prawne i PR-owe, tworząc indywidualne i nowatorskie rozwiązania.

Misja i wartości

Nasz sposób działania, budowanie relacji z Klientami a także końcowy efekt naszych przedsięwzięć kształtowany jest przez misję NAP i wartości jakimi się kierujemy.

JAKOŚĆ I DOSKONAŁOŚĆ
Najważniejsze jest dla nas aby jakość realizowanych projektów przewyższała oczekiwania naszych Klientów. Doskonałość otrzymujemy dzięki ciągłym rozwijaniu swoich umiejętności, elastyczności w podejmowanych decyzjach  i wszechstronnej wiedzy, która jest podstawą naszej organizacji.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
Doświadczenie i wiedza czynią nas ekspertami w swoich dziedzinach. Dzięki temu z gwarancja sukcesu proponujemy naszym Klientom szereg rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju ich organizacji. Wierzymy, że sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem

OTWARTOŚC I KREATYWNOŚĆ
Innowacyjność i ciągłe doskonalenie jest możliwe dzięki otwartości na nowe rozwiązania oraz kreatywnemu podejściu, które ukierunkowuje nas na sukces. Naszą kreatywność wyrażamy m.in. w indywidualnym podejściu do każdego z realizowanych działań. Zawsze staramy się wyjść poza szablon i ramy przeciętnych rozwiązań

team

Nasz zespół

Wiedza, doświadczenie, kreatywność, umiejętność analizowania i wyciągania wniosków w sytuacjach kryzysowych to cechy, które wyróżniają nasz zespół.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta, obejmująca kompleksowe usługi spełniała oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Nasze inspirujące środowisko tworzą m.in. prawnicy, psychologowie, ekonomiści, managerowie, dziennikarze i artyści, na czele z zarządem, które od ponad 25 lat czuwa nad najwyższą jakością wykonywanych projektów.

nap_2

Iwona

Prezes Zarządu

Dzięki jej przemyślanej strategii zarządzania, każdego dnia odnosimy sukcesy dla naszych Klientów.

nap_3

Maciej

Członek Zarządu

Prawnik z wieloletnią praktyką. Świadczy usługi prawne a także z pasją i skutecznością realizuje projekty PR.

nap_1

Olga

Specjalista ds. HR

Ekspert w dziedzinie rekrutacji. Zawsze dba o najwyższą jakość projektów w oparciu o relacje biznesowe.

Comments are closed.